Публикувано от darina на 21 - май - 2013г. 0 коментара

На проведеното ХVІI-то Регионално състезание „Знам и мога“ учениците от ОУ „Иван Вазов“ за пореден път се представиха отлично. Аплодисменти!

Класиране до 6.място

НАПРАВЛЕНИЕ „МАТЕМАТИКА”

ИНДИВИДУАЛНО КЛАСИРАНЕ

 

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ

 

КЛАС

МЯСТО

1.

Виктория Димитрова Великова

ІА

3

2.

Дея Иванова Иванова

ІА

4

3.

Димана Радославова Батанова

ІБ

4

4.

Виктор Ивов Попов

ІА

6

5.

Галатея Александрова Петрова

ІГ

6

6.

Константин Ивов Георгиев

ІІА

1

7.

Симеон Венцеславов Неделков

ІІА

4

8.

Калоян Миленов Дянков

ІІІГ

1

9.

Петьо Невелинов Недев

ІІІВ

1

10.

Веселина Ивелинова Няголова

ІІІВ

2

11.

Никола Стефанов Зангов

ІІІВ

2

12.

Преслав Ангелов Петров

ІІІА

4

13.

Ростислава Крумова Хаджирадкова

ІІІВ

6

14.

Матю Петков Машков

ІVА

2

15.

Мартин Бисеров Куцаров

ІVД

3

16.

Лъчезар Венциславов Стойчев

ІVГ

4

17.

Борис Анатолиев Пахомов

ІVБ

5

 

ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ

 ПЪРВИ КЛАС

ИМЕ, ФАМИЛИЯ

МЯСТО

 

1.

Павел Антонов

ІА

ПЪРВО

2.

Виктор Попов

ІА

3.

Виктория Великова

ІА

4.

Дея Иванова

ІА

1.

Преслав Нанков

ІБ

ТРЕТО

2.

Габриела Георгиева

ІБ

3.

Димитър Арнаудов

ІБ

4.

Димана Батанова

ІБ

ВТОРИ КЛАС

 

ИМЕ, ФАМИЛИЯ

МЯСТО

1.

Ростислав Гордеев

ІІГ

ВТОРО

2.

Мартина Пенчева

ІІГ

3.

Галина Димитрова

ІІГ

4.

Ива Дамянова

ІІГ

ТРЕТИ КЛАС

ИМЕ, ФАМИЛИЯ

МЯСТО

 

1.

Петьо Недев

ІІІВ

ПЪРВО

2.

Никола Зангов

ІІІВ

3.

Ростислава Хаджирадкова

ІІІВ

4.

Стела Дамянова

ІІІВ

1.

Калоян Дянков

ІІІГ

ВТОРО

2.

Радослав Братованов

ІІІГ

3.

Николай Николов

ІІІГ

4.

Василен Петков

ІІІГ

1.

Весела Стоянова

ІІІБ

ТРЕТО

2.

Десислава Ганчева

ІІІБ

3.

Нели Стоева

ІІІГ

4.

Александра Папазова

ІІІА

ЧЕТВЪРТИ КЛАС

ИМЕ, ФАМИЛИЯ

МЯСТО

 

1.

Мартин Куцаров

ІVД

2.

Матю Машков

ІVА

ПЪРВО

3.

Михаела Колева

ІVА

4.

Слави Пенчев

ІVГ

1.

Калоян Радославов

ІVА

2.

Лъчезар Стойчев

ІVГ

ВТОРО

3.

Йордан Йорданов

ІVВ

4.

Преслав Зарков

ІVВ

1.

Йордан Илчев

ІVД

2.

Антон Георгиев

ІVГ

ТРЕТО

3.

Борис Пахомов

ІVБ

4.

Мартин Александров

ІVВ

НАПРАВЛЕНИЕ „ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО”

ИМЕ, ФАМИЛИЯ

КЛАС

МЯСТО

1.

Камелия  Колева

ІГ

2

2.

Габриела  Георгиева

ІБ

4

3.

Милена Михнева

ІБ

5

4.

Йоана Стоянова

ІА

5

5.

Димана Батанова

ІБ

6

 

6.

Стефан Димов

ІІД

1

7.

Мартина Пенчева

ІІГ

3

8.

Александрина Стоилова

ІІД

4

 

9.

Йоланда Стефанова

ІІІГ

1

 

10.

Александър Николов

ІVБ

2

11.

Христина Лотова

ІVА

5

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ


*