Публикувано от darina на 29 - февруари - 2012г. 0 коментара

Warning: Creating default object from empty value in /home/ouvazov/public_html/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/filters.class.php on line 117


Баба Марта бързала,
мартенички вързала:
морави, зелени,
бели и червени…

През месец февруари се проведе VІІ училищно състезание по информационни технологии „Напред в компютърния свят“. Тази година надпреварата между 96 ученици от І – ІІІ клас беше за изработването на поздравителна картичка за 1 март. Честито на победителите!                              

Класиране по класове:                                                                                                            

 

ПЪРВИ КЛАС

Преслав Димитров ІБІ място      

Преслав Димитров

Преслав Димитров

Нора Пенчева ІБІІ място

Теодора Йорданова ІБІІІ място

Отлично представяне:   

Александра Митева ІА

Велислава Щерева ІА

Петя Величкова ІА

Виктория Георгиева ІА 

Галина Димитрова ІГ                     

Йоана Бобева ІГ

Кристиян Красимиров ІГ

Матия Иванов ІГ

Магдалена Борисова ІБ

Александра Борисова ІБ

 Комисия: Елена Петкова, Дарина Неделчева

ВТОРИ КЛАС                                                                        

Весела Стоянова ІІБІ място                                    

Весела Стоянова

Весела Стоянова

Теодора Иванова ІІАІІ място

Веселина Няголова ІІВІІ място

Елица Любенова ІІБІІІ място

Николай Тодоров ІІБІІІ място

Отлично представяне:

Анна – Мария Горанова ІІГ

Мария Йолова ІІВ

Мария Райкова ІІВ

Йоана Пантева ІІА

Ивона Генчева ІІА

Десислава Ганчева ІІБ

Габриела Халаджова ІІБ

Ивета Георгиева ІІБ

Моника Петкова ІІБ

 Комисия: Татяна Петрова, Петя Енчева

ТРЕТИ КЛАС                                                                             

 Петя Цвяткова ІІІБІ място                              Петя Цвяткова

Христо Янашков ІІІВІІ място

 Матю Машков ІІІАІІІ място

Отлично представяне:

Александър Колчев ІІІД

Мартин Куцаров ІІІД

Никола Кънчев ІІІД

Никол Райнова ІІІА

Христина Литова ІІІА

Ния Даскалова ІІІБ

 Комисия: Елена Петкова, Дарина Неделчева                                                

 

 

 Всички отличени картички можете да видите в раздел УЧЕНИЧЕСКО ТВОРЧЕСТВО.