Публикувано от darina на 24 - юни - 2014г. 0 коментара

По традиция в края на учебната година признание за успехите си в науката, изкуството и спорта получиха учениците от прогимназиален етап. Плакети, грамоти и предметни награди за класиране до 6.място в международни, национални и регионални олимпиади, състезания и конкурси получиха:

Клас

Име

Изява

Място

 

V А 1 Петя Цвяткова Конкурс за рецитация „За да я има България” – ОбМД

3

Национален фестивал на ученическото театрално изкуство – Севлиево

Спец. Награда

Коледно състезание по ИТ

1

Великденско състезание по ИТ

3

Благотворителна инициатива – Помощ за Дамян

2 Ален Мохаремов Национален фестивал на ученическото театрално изкуство – Севлиево

Спец. Награда

3 Никол Райнова Национален фестивал на ученическото театрално изкуство – Севлиево

Спец. Награда

Благотворителна инициатива – Помощ за Дамян

4 Михаил Димов ИНФОТЕХ -МГ

1

Математическа атака – отбор

1

5 Виктор Шомов Математическа атака – отбор

1

6 Севдалина Янкулова Благотворителна инициатива – Помощ за Дамян

V Б 7 Преслав Зарков Регионален конкурс за рисунка за ЕС

1

Олимпиада по математика– обл.кръг

2

Математическа атака – отбор

1

КМС

6

ВМС

6

8 Мартин Александров Математическа атака – отбор

1

9 Дефне Ибрахим Регионален конкурс за рисунка за ЕС

1

10 Йордан Тодоров Републикански турнир по спортни танци за Купа „Шумен”

2

11 Елиа Ботева Национален конкурс „Стоян Михайловски” – раздел журналистика

2

12 Ева Илиева Общинско първенство по хандбал

3

13 Ивет Петрова Конкурс за рисунка „Вода и енергия” –ОбМД и ВиК, Русе

2

14 Славена Симеонова Конкурс за екодизайн „Мисли зелено” ПГДВА „Йосиф Вондрак”

Спец.награда

V В 15 Венета Маринова Международен конкурс за проект за книгоразделител – Полша

1,2

Национален конкурс „Творческо писане онлайн” – електронна книга

отлично

16 Кристиана Симеонова Общинско първенство по хандбал

3

17 Мирела Михайлова Общинско първенство тенис на маса – отборно

2

18 Ема Доковска Конкурс за екодизайн „Мисли зелено” ПГДВА „Йосиф Вондрак” поощрение
V Г 19 Хари Кънчев Международен конкурс за проект за книгоразделител – Полша

3

20 Дженан Сафир Областен кръг състезание по английски език Spelling Bee, класиране за нац.кръг

1

Финал на национално състезание Spelling Bee – езиков лагер

отлично

Национален кръг на състезание по англ.език Longman Competition – международен сертификат

отлично

21 Ебру Айсун Национален кръг на състезание по англ.език Longman Competition – международен сертификат

отлично

22 Александър Колчев Общинско първенство тенис на маса – отборно

3

23 Цветелина Иванова Конкурс за рисунка за Световния ден на водата – РИОСВ, Русе

поощрение

24 Андреа Емилова Конкурс за екодизайн „Мисли зелено” ПГДВА „Йосиф Вондрак”

Спец.награда

А 25 Виктор Дянков Областен кръг на олимпиада по география и икономика

1

26 Кристиян Григоров Математическа атака – отбор (5 училища)

1

27 Николай Петров Математическа атака – отбор (5 училища)

1

28 Гергана Атанасова Конкурс за рисунка „Вода и енергия” –

ОбМД и ВиК, Русе

поошрение

29 Симона Здравкова Републикански турнир по спортни танци – Купа „Шумен”

2

30 Никол Павлова Национално състезание по авиомоделизъм – Ловеч

1

31 Николай Палежев Национално състезание по авиомоделизъм – Ловеч

2

Б 32 Ана Николова Национален конкурс „Бог е любов” – литература

1

Математическа атака – отбор

2

Общинско първенство по хандбал

3

33 Славена Димитрова Конкурс за рецитация „За да я има България” – ОбМД

3

Общинско първенство по хандбал

3

34 Анита Иванова Конкурс за рецитация „За да я има България” – ОбМД

1

35 Ана-Мария Костадинова Общинско първенство по хандбал

3

36 Христина Петрова Математическа атака – отбор

2

Общинско първенство по хандбал

3

37 Иван Недков ВМС

1

Математическа атака – отбор

2

Олимпиада по математика– обл.кръг

4

МС „Черноризец Храбър”

4

КМС

5

Европейско кенгуру

5

38 Тео Татеосян Математическа атака – отбор

2

39 Ива Василева Национален конкурс за литературно творчество – Моряшки проф. съюз

3

В 40 Елида Момчилова Общинско първенство по баскетбол

2

41 Несрин Алиева Общинско първенство по баскетбол

2

42 Кристина Енева Общинско първенство по баскетбол

2

43 Виктория Зафирова Общинско първенство по баскетбол

2

44 Стиляна Панайотова Общинско първенство по баскетбол

2

45 Габриела Георгиева Конкурс за екодизайн „Мисли зелено” ПГДВА „Йосиф Вондрак”

Спец.

награда

Г 46 Кристиана Борисова Русезнание – есе

1

47 Иван Димитров Общинско първенство по волейбол

2

48 Александър Атанасов Общинско първенство по волейбол

2

Общинско първенство тенис на маса – отборно

3

49 Илия Димитров Общинско първенство по волейбол

2

50 Симеон Добрев Общинско първенство по волейбол

2

Общинско първенство тенис на маса – отборно

3

51 Велислав Цанков Общинско първенство по волейбол

2

52 Йоана Александрова Областен кръг състезание по английски език Spelling Bee

3

Математическа атака – отбор

1

МС „Черноризец Храбър”

5

53 Доротея Стефанова Математическа атака – отбор

1

Русезнание – есе

3

54 Ани Дамадова Общинско първенство тенис на маса – индивидуално

1

55 Ерсин Хасан Общинско първенство тенис на маса – отборно

3

VІІА 56 Цветелина Иванова Общинско първенство по хандбал

3

57 Стела Александрова Общинско първенство по хандбал

3

VІІ Б 58 Виктория Манолова Общинско първенство по баскетбол

2

59 Камелия Колева Общинско първенство по баскетбол

2

60 Александрина Тороманова Общинско първенство по баскетбол

2

61 Йоана Симеонова Общинско първенство по баскетбол

2

62 Иван Минков Математическа атака – отбор

1

Конкурс за рисунка за Световния ден на водата – РИОСВ, Русе

3

VІІ В 63 Мерт Пашаоглу Общинско първенство по волейбол

2

64 Виктор Кирилов Общинско първенство по волейбол

2

65 Валентин Петков Общинско първенство по волейбол

2

66 Даниел Стойков Републиканско първенство по карате – Нови Пазар

3

68 Йорданка Димитрова Общинско първенство тенис на маса – индивидуално, отборно

1,2

69 Моника Стоянова Общинско първенство тенис на маса – отборно

2

VІІ Г 70 Бояна Чолакова Общинско първенство по баскетбол

2

71 Мартина Стоянова Математическа атака – отбор (4 училища)

1

Олимпиада по химия – областен кръг

5

72 Надежда Иванова Общинско първенство по хандбал

3

73 Адриан Стойчев Общинско първенство по волейбол

2

74 Петър Борисов Математическа атака – отбор (4 училища)

1

Общинско първенство по волейбол

2

Олимпиада по физика – областен кръг

6

75 Калоян Димов ИНФОТЕХ

3

Великденско състезание по ИТ

3

76 Мария Джумалийски Математическа атака – отбор (4 училища)

1

77 Мартин Джуров Великденско състезание по ИТ

6