Публикувано от darina на 3 - април - 2015г. 0 коментара

Приключи последният етап преди финала на националното интердисциплинарно състезание, организирано от СБНУ. Поздравления за отличното представяне на учениците 1-4 клас в състезанието „Аз и буквите“!

Резултати:

1.клас

Име, презиме, фамилия   Точки
1 Александра Пламенова Иванова 50
2 Витомир Пламенов Иванов 50
3 Габриела Деянова Димитрова 50
4 Елена Бориславова Иванова 50
5 Елица  Веселинова Колицова 50
6 Ивона Светлинова Цветанкова 50
7 Ина Красимирова Искърова 50
8 Калоян Тодоров Върбанов 50
9 Катерина Ивова Георгиева 50
10 Любомира Генчева Генчева 50
11 Максим  Светлозаров Симеонов 50
12 Никол Деянова Генчева 50
13 Николай Николаев Раев 50
14 Преслава Светозарова Йолова 50
15 Румина Чавдарова Януарова 50
16 Свилен Николаев Башев 50
17 Мария Александър Градишка 49
18 Симона Стефанова Радева 49
19 Александър Даниелов Милчев 48
20 Гергана Ростиславова Колева 48
21 Виляна Валериева Божкова 47
22 Берк Гюнай Мехмед 46
23 Дезире Цветанова Димова 46
24 Йоана Здравкова Маринова 46
25 Кристина Георгиева Георгиева 46
26 Кристиян Владимиров Модра 46
27 Максим Георгиев Георгиев 46
28 Стефания Свиленова Райкова 46
29 Кристиан Василев Славчев 45
30 Надежда Миленова Петкова 44
31 Християна Светославова Савова 44
32 Алина Пламенова Камарашева 42
33 Николай  Цветомиров Цолов 42
34 Борил Венциславов Димитров 39
35 Ивана Ивайлова Кънчева 38
36 Лиляна Димитрова Коева 37
37 Мартин Тодоров Върбанов 33
38 Борис Делянов Владимиров 31

2.клас

Име, презиме, фамилия   Точки
1 Борис Павлинов Зарков 50
2 Диляна Светлинова Димитрова 50
3 Доротея Тодорова Тодорова 50
4 Елизабет Вартан Вартанян 50
5 Ива Ивова Великова 50
6 Мария  Станиславова Пенчева 50
7 Станислав Стойков Ботев 50
8 Христо Цветомиров Панчев 50
9 Павел Марианов Петров 48
10 Борис  Ангелов Александров 46
11 Мартин Пенев Колев 46
12 Белла Николаева Маринова 45
13 Денислав Валентинов Стоянов 45
14 Калоян Николаев Цеков 45
15 Самуил Георгиев Гетов 45
16 Цветина Мирославова Георгиева 45
17 Ая Миленова Донева 44
18 Магдалена Калоянова Димитрова 43
19 Евелин Мирославова Бяхова 42
20 Мина Пламенова Вутова 41
21 Стефани Станимирова Стефанова 41
22 Иван Георгиев Стайков 40
23 Севил Синан Хиджаби 38

3.клас

Име, презиме, фамилия   Точки
1 Александра  Ивайлова Моллова 50
2 Алис Танжу Билялова 50
3 Ванеса Владиславова Иванова 50
4 Виктор Ивов Попов 50
5 Виктория  Димитрова Великова 50
6 Габриела Стилиянова Георгиева 50
7 Галатея Александрова Петрова 50
8 Димана Радославова Батанова 50
9 Димитър Емилов Арнаудов 50
10 Евгения Руменова Чиликова 50
11 Емануела Орлинова Дюлгерова 50
12 Йоана Николаева Стоянова 50
13 Моника Мариелова Иванова 50
14 Павел Силвиев Антонов 50
15 Рашиде Мюреттин Селим 50
16 Сияна Цветелинова Иванова 50
17 София Мирославова Карамфилова 50
18 Стелиян Теодоров Тодоров 50
19 Тереза Бойкова Димитрова 50
20 Християна Антонова Недялкова 50
21 Мирослав Деянов Стойчев 49
22 Гергана Петрова Петрова 48
23 Дея Иванова Иванова 48
24 Димитър Христов Христов 48
25 Иван Дилянов Димитрова 48
26 Николай Георгиев Георгиев 48
27 Преслав Страшимиров Нанков 48
28 Синем Сунаева Ибрямова 48
29 Айлин  Алиева Караманова 47
30 Пламена  Огнянова Горанова 47
31 Светлозара Светлозарова Маринова 47
32 Юлияна Андрианова Йотова 47
33 Александра Пламенова Иванова 46
34 Дария Валентинова Георгиева 44
35 Венелин Венелинов Георгиев 43
36 Кристина Иванова Иванова 41

4.клас

Име, презиме, фамилия   Точки
1 Александра  Асенова Борисова 50
2 Галина Герасимова Димитрова 50
3 Мартина Димитрова Пенчева 50
4 Ясна Светославова Станева 50
5 Александрина Александрова Стоилова 47
6 Антония Василева Петрова 47
7 Надежда Свиленова Симеонова 47
8 Габриела Ивайлова Иванова 46
9 Десислава Георгиева Георгиева 46
10 Симеон Петров Кулев 46
11 Габриела Тихомирова Ганева 45
12 Кремена Красимирова Кожухарова 45
13 Александър Бориславов Братоев 41
14 Ирена Георгиева Георгиева 39
15 Траяна Димитрова Димитрова 36