Публикувано от Росица Димитрова на 16 - март - 2017г. 0 коментара

  МОЯТА РОДИНА“ – Зима 2017 резултати

Трите имена на участника Населено място Клас Награда
       1.              Алекси Тодоров Тодоров Русе 2 сертификат
       2.              Димитър Иванов Иванов Русе 2 сертификат
       3.              Димитър Мирославов Димитров Русе 2 сертификат
       4.              Ивайла Милкова Михайлова Русе 2 бронзов медал
       5.              Любомир Мирославов Бахъров Русе 2 сертификат
       6.              Мариела Преславова Радева Русе 2 сертификат
       7.              Михаил Стоянов Янев Русе 2 сертификат
       8.              Преслава Ивайлова Петкова Русе 2 сребърен медал
       9.              Симона   Николаева Топалова Русе 2 златен медал
   10.              Теодор Анатолиев Анев Русе 2 сребърен медал
   11.              Тихомир Мирославов Бахъров Русе 2 сертификат
   12.              Александра Пламенова   Иванова Русе 3 сертификат
   13.              Витомир Пламенов Иванов Русе 3 сертификат
   14.              Даниела Йорданова Атанасова Русе 3 сертификат
   15.              Дезире Цветанова Димова Русе 3 сертификат
   16.              Елица Веселинова Колицова Русе 3 сертификат
   17.              Ерджехан Ерханова Караахмедова Русе 3 бронзов медал
   18.              Калоян Евгениев Тодоров Русе 3 сертификат
   19.              Калоян Красимиров Петров Русе 3 сертификат
   20.              Калоян Тодоров Върбанов Русе 3 бронзов медал
   21.              Константин Юлианов Шопов Русе 3 сертификат
   22.              Кристиян Владимиров Модра Русе 3 сертификат
   23.              Любомира Генчева Генчева Русе 3 сертификат
   24.              Максим Светлозаров Симеонов Русе 3 сертификат
   25.              Марин Ивайлов Йорданов Русе 3 сертификат
   26.              Мартин Тодоров Върбанов Русе 3 сертификат
   27.              Никол Деянова Генчева Русе 3 сертификат
   28.              Николай Николаев Раев Русе 3 сребърен медал
   29.              Сияна Спасова Пенчева Русе 3 сертификат
   30.              Стефан Свиленов Симеонов Русе 3 сертификат
   31.              Ая Миленова Донева Русе 4 сертификат
   32.              Борис Павлинов Зарков Русе 4 сертификат
   33.              Васил Георгиев Сиромахов Русе 4 сертификат
   34.              Виктор Ивайлов Йорданов Русе 4 бронзов медал
   35.              Виктория Пенчева Капинчева Русе 4 сертификат
   36.              Георги Стаменов Георгиев Русе 4 сертификат
   37.              Денис Сезгин Зекишев Русе 4 сертификат
   38.              Денислав Валентинов Стоянов Русе 4 сертификат
   39.              Елизабет Вартан Вартанян Русе 4 сертификат
   40.              Мария Станиславова Пенчева Русе 4 сертификат
   41.              Марсел Еммад Нофал Русе 4 сертификат
   42.              Павел Мариянов Петров Русе 4 сертификат
   43.              Цветина Мирославова Георгиева Русе 4 сертификат