В навечерието на 24 май – Денят на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност, Община Русе организира тържествена церемония по награждаване на отличниците от училищата на територията на общината.
Александър Пачелиев – ученик от 4 в клас, бе удостоен с грамота връчена му от г-н Пенчо Милков.
Поздравяваме Александър за заслуженото отличие и му пожелаваме още много успехи, вдъхновение и поводи за гордост!



