Публикувано от Росица Димитрова на 11 - май - 2026г.0 коментара
Учениците от прогимназия и клуб „Арт ателие“, подредиха малка, кокетна изложба във фоайето на трети етаж. Нека цветовете, багрите и прекрасните цветя разцъфтели по стативите, направят денят ви още по-слънчев и усмихнат! Related Images: